Ręcznik lniany

Poszukujesz idealnego ręcznika, który będzie doskonale wpływał na Twoją skórę? Szukasz rozwiązania dla osób z problemami skórnymi? Ręcznik lniany został stworzony z materiału zawierającego właściwości lecznicze. Idealnie sprawdzi się po wieczornych lub porannych relaksujących kąpielach. To doskonały produkt dla każdego.

Materiał posiadający cudowne właściwości

Ręcznik lniany, jaki znajdziesz w naszym sklepie wiecejnizlen.pl został wyprodukowany w wersji peeling lub masaż. Wykonany został z lnu w wersji frotte. Len jako tkanina posiada charakterystyczną dla siebie naturalną szorstkość. Pozwala ona pobudzić skórę, która jest szara i bez życia. Dzięki lekkiej twardości materiału ulegnie ona ujędrnieniu, a ponadto stanie się bardziej sprężysta. Będzie bił od niej świeży blask i każdy będzie pytał, jakim cudem stan Twojej skóry uległ takiej poprawie. Peelingujące działanie pozwoli złuszczyć martwy naskórek, czyli wierzchnią warstwę. Odbuduje ją i poprawi ukrwienie – ulegnie ono zwiększeniu. Ręcznik z lnu to produkt charakteryzujący się ogromną trwałością. Ponadto jest hipoalergiczny i antybakteryjny. Lniany materiał nie gromadzi ładunków elektrostatycznych. Ręcznik lniany dodatkowo absorbuje (pochłania) wilgoć w ponad 20%. Dzięki temu na długi czas pozostaje suchy w dotyku. Ciężar lnianego ręcznika wacha się w przedziale 500-650 g/m2.

Dbanie o lniane produkty

Pierwsze pranie należy zrobić w czystej wodzie w celu pozbycia się drobnych resztek włókien z lnu. Ręcznik lniany należy prać w 40-60°. Pozwoli to wydłużyć okres jego użytkowania. Można go wirować maksymalnie do 1000 obrotów. Do procesu suszenia nie należy używać suszarki bębnowej. Nie wolno używać wybielaczy ani zmiękczaczy. Len jako materiał charakteryzuje się ogromną chłonnością. Ponadto jest szybkoschnący i przewiewny.

Miękka wersja ręczników lnianych

Charakteryzuje się przyjemnością w dotyku. Idealnie sprawdzi się przy kąpieli dzieci. Jest doskonały dla skóry delikatnej oraz skłonnej do podrażnień i alergii. Miękka wersja takich ręczników z lnu to ciężar 650-750 g/m2. Ręcznik z lnu charakteryzuje się tym, że nie zbierają się w nim bakterie, więc dostarcza on świeżości naszej skórze.

Idealne rozwiązanie na wakacje

Podczas podróży wakacyjnych nad morze zawsze mamy bagaże wypchane po brzegi i zależy nam na tym, aby niektóre rzeczy zajmowały jak najmniej miejsca. Jednym z najlepszych rozwiązań jest zabranie ręczników lnianych na plaże. Zajmują one niewiele miejsca w naszej walizce, a dodatkowo zapewnią przyjemne uczucie chłodzenia dla skóry skąpanej i rozgrzanej przez słońce. Dzięki swojej chłonności idealnie sprawdzą się podczas suszenia mokrych włosów, szczególnie długich.

Ręcznik z lnu to najlepsza opcja nawet dla osób mających problemy skórne, ponieważ jest dla niej przyjazny. Dodatkowym atutem jest naturalny materiał, z którego został wykonany. Na stronie wiecejnizlen.pl znajdziesz najwyższej jakości produkty. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, bo zależy nam na tym, aby do nas wracali.