Biuro do wynajęcia w Krakowie dla kobiecego biznesu

Chciałabyś otworzyć swoją firmę? Szukasz biura do wynajęcia w Krakowie? Zależy Ci na dogodnej lokalizacji, która pozwoli uzyskać spore grono klientów? Firma Herbewo posiada szeroką ofertę. Posiadamy biurowce w Krakowie w różnej lokalizacji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Różne biurowce w Krakowie

Herbewo posiada na wynajem różne powierzchnie biurowe. Biura do wynajęcia w Krakowie mają różnorodny standard. Są nowoczesne oraz usytuowane w budynkach posiadających już swoją historię. Znajdują się one w różnych zakątkach miasta, więc każdy powinien znaleźć coś, co odpowiada jego potrzebom. Biurowiec  Regent Office posiada biura o najwyższym standardzie. Piętro budynku to powierzchnia 1000 m2. Posiada system BMS oraz kontrolę dostępu do stref najemcy. Istnieje w nim podziemny parking oferujący 100 miejsc parkingowych. Nie zabraknie też parkingu dla rowerów, na którym znajdziesz stację naprawy zarówno w garażu, jak i na zewnątrz biurowca. Regent Office charakteryzuje się oryginalnym wyglądem. Posiada bowiem elewację zrobioną z cegły hoffmanowskiej, która została ręcznie uformowana, oraz z kamienia. Wyglądem wizualnym idealnie wpasowuje się w okolice Parku Kleparskiego. Centrum Biurowe Herbewo to kolejne miejsce na mapie, w którym znajdziesz biuro do wynajęcia w Krakowie. Znajduje się przy ul. Lubelskiej 29, ul. Prądnickiej 4 oraz al. Słowackiego 64 i 66. Istnieją w nim biura o różnych wymiarach i powierzchniach, a także o różnorodnym standardzie. W takich miejscach dużym udogodnieniem jest sporej wielkości parking, który pomieści kilkadziesiąt lub nawet 100 samochodów. Biurowce w Krakowie są do tego przystosowane. Centrum Biurowe Herbewo oferuje nie tylko parking podziemny, ale także naziemny. Zlokalizowanie go w centrum miasta pozwoli także na dojazd środkami komunikacji miejskiej. Jest to dużym atutem tego miejsca. W niedalekiej odległości znajdziesz także dworzec PKS oraz PKP, a także ścieżkę rowerową oraz wypożyczalnię rowerów. Możesz więc po pracy udać się na rekreacyjną przejażdżkę po zakątkach Krakowa.

Dobra lokalizacja kluczem do sukcesu

Biuro do wynajęcia w Krakowie musi być nie tylko odpowiednio urządzone, ale także powinno znajdować się w dogodnej lokalizacji. Pozwoli to z łatwością dostać się do niego pracownikom, a także klientom. Nie będą błądzić i szukać. Dodatkowo osoby nieposiadające auta lub prawa jazdy nie będą musiały martwić się o dojazd, ponieważ centrum Krakowa jest doskonale skomunikowane. Dojedziesz z niego praktycznie do każdej dzielnicy. Biurowce znajdują się niedaleko rynku, więc po pracy możesz udać się na spacer lub do restauracji, pubu czy kawiarni (sprawdź lokalizację biur). Będzie to idealny moment na integrację z osobami, z którymi pracujesz. Później możecie wyjść na imprezę do klubu. Będzie to idealna odskocznia po ciężkim dniu w pracy. Herbewo International S.A. posiada biurowce w Krakowie. Znajdziesz u nas biuro do wynajęcia w Krakowie, które będzie idealnym miejscem na otworzenie biznesu.