Wyjazd we dwoje na romantyczny weekend

masaż stóp

Sezon letni sprzyja planowaniu romantycznych, nawet krótkich wypadów we dwoje. Ze względu na dość ograniczony czas, najlepiej wybierać taki Resort SPA, do którego dojazd nie będzie zbyt uciążliwy i nie zajmie nam zbyt długo. To zachęca nas do podróżowania po Polsce i odkrywania nowych, malowniczych zakątków naszego kraju.

Dlatego warto zaplanować z wyprzedzeniem ciekawy weekend w SPA. Podkarpackie zachęca nas bowiem pięknymi obiektami, możliwością zwiedzania miasteczek uzdrowiskowych i górskich miejscowości oraz zwiedzaniem tutejszych zabytków. Jednakże, wybierając się na taki wyjazd nie zawsze trzeba zwiedzać- można zaplanować sobie weekend bez stresu, w którym zwolnimy odrobinę tempa i będziemy się rozkoszować chwilą. Krótki spacer w pięknym otoczeniu przyrody nie musi zakończyć się zdobywaniem górskich szczytów. Podczas takiego wyjazdu priorytetem powinien być odpoczynek.

 

Wyjazd, w którym przede wszystkim stawiamy na relaks

 

Taki weekend najlepiej zaplanować na spokojnie i na luzie, bez gonitwy i sztywnego planu, co do tego, co koniecznie powinniśmy zrobić lub zobaczyć. Oczywiście, jeśli okolica zachęca do spacerów czy jazdy na rowerze, a może nawet dłuższych wycieczek samochodowych to możemy skorzystać z takiej możliwości. Jednakże równocześnie powinniśmy pomyśleć o tym, aby w jakiś sposób zadbać o swoją kondycję psychofizyczną, a SPA jest do tego idealnym miejscem.

 

W ofercie takiego ośrodka na pewno znajdziemy szereg ciekawych masaży, od masażu klasycznego przez relaksacyjny, masaż olejkami eterycznymi, czekoladą czy gorącymi kamieniami. Ciekawą opcją są też kąpiele oczyszczające lub lecznicze, a więc kąpiel solankowa lub borowinowa. Wiele zabiegów- jak w dobrym gabinecie kosmetycznym- ma swoje działanie upiększające. Dobrze wyposażone gabinety oferują także bardziej specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak mikrodermabrazja diamentowa czy mezoterapia, terapia laserem czy lifting metodą nieinwazyjną. Maseczki pozwalają odżywić i zregenerować skórę tak, aby wyglądała na zdrową i wypoczętą. Wszystko to sprawia, że po takim weekendzie faktycznie można się poczuć tak, jakby się przeszło odnowę biologiczną.

 

Co ważne, dobrze przemyślana oferta zabiegów SPA to nie tylko zabiegi dedykowane paniom, ale i oferta dla mężczyzn. Dlatego też wyjazd do SPA można zaplanować nie tylko w gronie najbliższych koleżanek, ale też we dwoje, jako romantyczną randkę we dwoje. Dodatkową atrakcję może stanowić basen, a także dostęp do sauny.