Torebki, torby – must have

 

 

Przez jakiś czas można było zauważyć, że torby kojarzone były tylko z kobietami, a mężczyźni raczej stronili od tych dodatków. Ostatnio jednak panowie coraz częściej zaczynają korzystać z takich produktów. Okazuje się, że męska torba jest nie tylko przydatnym dodatkiem, ale również niezbędnym elementem. Współcześni faceci mogą wybierać bardzo modne torby, które będą pasować do wielu stylizacji. Należy jednak pamiętać o tym, aby umiejętnie dobierać rodzaj torby do stylu jakim będziemy się prezentować.

Listonoszka

Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów, jeśli chodzi o męskie torby. Najczęściej posiada ona pasek, aby nosić ja na ramieniu a także szeroką klapę, która jest zamykana na klamrę lub magnes. Torby tego typu są najczęściej produkowane z tkaniny lub naturalnej skóry. Poza tym torby na ramię są bardzo praktyczne, ponieważ pomieszczą wszystko bez czego współczesny mężczyzna nie może się obejść czyli laptop, dokumenty niezbędne do pracy, portfel czy telefon.

Aktówka

Kolejnym rodzajem torby męskiej jest aktówka, która stanowi nieodłączny element stroju biznesowego. Mężczyzna w garniturze idąc na spotkanie biznesowe nie może pozwolić sobie na trzymanie dokumentów w dłoni, bądź papierowej teczce. Posiadanie aktówki, bądź teczki świadczy nie tylko o naszym dobrym guście, ale również o szacunku do osoby z którą mamy owe spotkanie. Korzystając z okazji chcielibyśmy polecić produkty naszego zaprzyjaźnionego sklepu (kliknij – aktówki męskie). 

Weekender

Kolejnym rodzajem toreb, o których nie można zapomnieć są weekendery. Ich nazwa pochodzi od sposobu wykorzystania, ponieważ najczęściej wybieramy takie torby, gdy wyjeżdżamy na krótką wycieczkę za miasto. Jest to średniej wielkości torba, w której zmieścimy najpotrzebniejsze rzeczy jak kosmetyki, ubrania na zmianę. Torba ta jest również przydatna podczas niedługich wyjazdów służbowych. Najlepszym wyborem będzie weekender wykonany z dobrej jakości skóry. Dzięki temu staje się dodatkiem nie tyle bardzo praktycznym ale również niezwykle modnym. Nie oznacza to jednak, że weekender z tkaniny jest złym wyborem. Jak zawsze wybór powinien być podyktowany naszym gustem, stylem oraz praktycznością.

Konduktorka

Ten rodzaj torebki przypomina mniejszą opcję listonoszki z racji podobnego wyglądu ale dużo mniejszych gabarytów. Zmieścimy w niej portfel, telefon i dokumenty. Idealna jeśli wybieramy się na zakupy, jak również podczas wakacji. Najpotrzebniejsze rzeczy mamy zawsze przy sobie, waga całego ekwipunku jest niewielka, a ręce mogą być zajęte naszą super lustrzanką uwieczniającą niezapomniane chwile.