Idealny prezent dla kobiet lubiących podróże

Podróżnicy to jedna z grupy, której najłatwiej jest kupić prezent urodzinowy, bowiem nie ważne co wybierzecie, ale jeśli będzie to związane z podróżowaniem to z pewnością będą z tego zadowoleni. Przygotowaliśmy listę 10 prezentów, które z pewnością spodobają się każdej lubiącej podróże osobie. Lista zawiera prezenty z różnych półek cenowych, tak by stanowiła dla Was inspirację niezależnie od zasobności portfela.

  1. Nocleg w Krakowie lub innym znanym mieście Polski czy świata – czy może być lepszy prezent dla osoby, która lubi podróżować niż zorganizowanie dla niej wycieczki lub po prostu wykupienie nocy w hotelu? Hotel, który doskonale nadaje się na taki prezent możecie obejrzeć na stronie – https://imperial-hotel.pl/#gallery.

  2. Przewodnik po wybranym kraju czy mieście świata – jeśli znacie dobrze osobę, której chcecie podarować przewodnik to bez trudu wybierzecie miejsce, do której chce się udać, a jeśli nie to możecie podarować jakikolwiek przewodnik i tak z pewnością taka osoba będzie zadowolona, a kto wie może zainspirujecie ją do kolejnej podróży.

  3. Walizka lub plecak – każda podróż wymaga zabrania ze sobą niezbędnych rzeczy, czemu służą walizki lub plecaki, a im więcej dana osoba podróżuje tym większe prawdopodobieństwo, że będzie potrzebowała tego typu przedmiotu. Pozostaje wybrać, czy ma to być walizka czy plecak a może torba? To zależy od osobowości i upodobań osoby obdarowywanej.

  4. Termos – najczęściej będą w podróży zabieramy w nią termos z ciepłą herbatą lub kawą. Niezależnie czy jest to podróż samochodem, autokarem czy wycieczka górska dlatego taki termos będzie z pewnością bardzo przydatny.

  5. Mapa zdrapka – możemy także podarować osobie lubiącej podróży mapę – zdrapkę, jest to mapa wieszana na ścianie, na której po każdej podróży zdrapuje się kolejne miasto, które zostało przez nas odwiedzone.

  6. Adapter do gniazdek – na świecie są różne standardy gniazdek, co oznacza, że udając się np. do USA dana osoba może mieć problemy z naładowaniem telefonu czy baterii aparatu, dlatego też taki adapter to świetny pomysł na prezent dla podróżnika.

  7. Powerbank – będąc w podróży często może zdarzyć się sytuacje, że nie mamy gdzie naładować naszego telefonu czy baterii do komputera, wówczas idealnym rozwiązaniem jest powerbank.

  8. Poduszka podróżna – może być dmuchana lub nie, jest to poduszka zakładana na szyje, która pozwala spać w podróży.

  9. E – reader – elektroniczny czytnik książek będzie idealny dla osób, które uwielbiają czytać, książka w plecaku waży swoje, natomiast e – readera łatwo ze sobą zabrać.

  10. Szybko schnący ręcznik – w zasadzie chyba nie ma potrzeby tłumaczyć dlaczego jest to prezent idealny.