Co nowego w kinach?

Jeśli dawno nie byliście w kinie, to koniecznie musicie się wybrać, szczególnie, że ostatnie tygodnie przyniosły wiele premier i ciekawych tytułów, które będą idealne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Jutro będziemy szczęśliwi

Ocena internautów: 7,5/10

Aktor „Nietykalnych” znowu w akcji i mówi się, że jest to jego najlepsza rola od tamtego momentu. Wciela się on w Samuela, który prowadzić beztroskie życie we Francji na Riwierze. Swój czas spędza na łódce, a po pracy zabawia się w towarzystwie turystek. Pomimo, iż nie myśli o ustatkowaniu się, nagle musi zmienić wszystkie swoje plany. Pewnego dnia pojawia się Kristin, którą poznał podczas wakacji. Przyjeżdża do niego z prezentem – córką. Po czym zostawia dziecko i znika. Pomimo negatywnych emocji, Samuel, który nie ma pojęcia o dzieciach, staje się kochającym tatą. Daje z siebie wszystko, aby Gloria była szczęśliwa i nie tęskniła za mamą. Jednak po upływie 8 lat, powraca Kristin, która chce odzyskać dziecko. Koniecznie wybierzcie się do kina, jeśli ciekawi Was jak się zakończy ta przygoda. Koniecznie weźcie ze sobą chusteczki, bo ta pozorna komedia jest niezłym wyciskaczem łez.

The circle. Krąg

Ocena internautów: 5,5/10

The Circle to firma internetowa, która jest najpotężniejsza na całym świecie. Mae Holland marzy o pracy w niej i zostaje zatrudniona. Zafascynowana nowoczesnością pochłania się w pracy i podziwia genialnego założyciela Eamona Baileya. Im dłużej pracuje w firmie, tym bardziej się w niej zatraca i staje się pionkiem w całej grze. Początkowo nie dostrzega zagrożeń, ale gdy już odkrywa jaka jest prawa o The Circle, robi wszystko aby się wyrwać z pracy. Nie wie jednak, jak ciężko będzie jej uciec przed inwigilacją.

Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski

Ocena internautów: 7,4/10

Kolejna pozycja, na którą możesz wybrać się całą rodziną. Nowa część Smerfów przedstawia przygody Smerfetki, która razem ze swoimi przyjaciółmi wybiera się do Zakazanego Lasu. Smerfy pragną odkryć zaginioną wioskę i przekonać się, jaką skrywa tajemnicę.