Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Wiele osób uwielbia obdarowywać prezentami swoich bliskich, a urodziny są najlepszą okazją, aby wymyślić coś ciekawego i nietypowego. Trafić z prezentem jest łatwiej gdy wiemy, jakie są zainteresowania przejawia solenizant czy solenizantka. Niektórzy z nas wolą jednak zaskoczyć czymś zupełnie innym. Ogólnie każdy pomysł jest dobry, bo liczy się przede wszystkim gest, więc dobrze jest podejść do tematu na luzie.

 Skupmy się na płci pięknej. Wybór w sklepach jest ogromny, ale ile razy można kupować portfel, torebkę, kosmetyki? No właśnie. Dlatego poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji.

 1. Automatyczna lokówka do włosów – ostatnimi czasy hit na rynku. Jeśli nasza przyjaciółka ma długie, proste włosy i często narzeka na to, że z braku czasu nie może sobie włosów zakręcić lub po prostu jej to nie wychodzi – to nie nie warto czekać i szukać dalej. Automatyczna lokówka jest bardzo prosta w obsłudze – wystarczy pasmo włosów skierować do urządzenia, które je nawinie na lokówkę. Wystarczy chwilę przytrzymać włosy, poczekać na sygnał i z urządzenia wypada pięknie zawinięty kosmyk. Urządzenie ma specjalną obudowę, dzięki której nie dojdzie do poparzenia dłoni.

 2. Sprzęt winiarski – to prezent nietypowy, ale idealny dla kobiet, które uwielbiają słodkie alkohole i mają trochę miejsca w domu, aby zająć się robieniem wina. Wystarczy zakupić akcesoria winiarskie, aby cała przygoda się zaczęła. W sieci jest wiele poradników odnośnie tego, jak zrobić domowe wino, także nauka nie powinna być problemem, wystarczą chęci. Efekt końcowy w postaci własnego, pysznego wina może napawać dumą i radością.

3. Odkurzacz 3w1 – każda pani domu ma swoje sprzęty, dzięki którym utrzymuje wnętrza w idealnej czystości. Jednak po co mieć oddzielnie odkurzacz i mopa, skoro można mieć je razem? Odkurzacze wielofunkcyjne cieszą się teraz dużą popularnością i bardzo dobrze spełniają swoją funkcję. Zajmują przy tym mało miejsca. Sprzętem 3w1 możemy odkurzać, myć podłogi, jak również czyścić powierzchnie odkurzaczem podręcznym, który jest odczepiany i świetnie nadaje się do odkurzania samochodu.