4 pomysły na miłą niespodziankę dla kobiety, czyli dowóz kwiatów na różne okazje!

Która kobieta nie lubi kwiatów? Zdecydowana większość uwielbia je dostawać. Tak samo, jak niespodzianki. Gdy zaskakujemy kobiety czymś nieoczekiwanym, sprawiamy, że czują się ważne i kochane. Zresztą, każdy, kto chociaż raz dostał niespodziewany prezent wie, o czym mówię. Niesamowicie miło jest poczuć, że ktoś o Tobie pomyślał. Dlatego idealną opcją jest zdecydowanie się na dowóz kwiatów dla najbliższej osoby. Jest to niespodzianka dobra na wiele przeróżnych okazji. Zobaczcie sami, kiedy warto jest zaskoczyć swą kobietę dostarczonymi kwiatami.

1. Przeprosiny

W związku, jak to w związku, bywają lepsze i gorsze chwile. Czasami sprzeczki kończą się tak szybko, jak się zaczęły, a czasami potrafią ciągnąć się zdecydowanie za długo. Kiedy pokłóciliśmy się ze swoją partnerką i chcemy wyciągnąć rękę jako pierwsi to dobrym pomysłem może okazać się dowóz kwiatów. Dlaczego? Czasami ciężko nam znaleźć odpowiednie słowa. W takim wypadku warto napisać list. Zdecydowanie łatwiej jest przelać na papier to, co czujemy. Nie musi być to nic specjalnego. Czasami wystarczy kilka zdań na bileciku dołączonym do bukietu. Pamiętajmy tylko, aby dać znak, że chcemy się spotkać z naszą drugą połówką, aby wszystko wyjaśnić! Kwiaty nie rozwiążą problemy, ale niewątpliwie ukoją wzburzone emocje.

 

2. Gdy nie mamcie dla siebie czasu

Czasami bywa tak, że żyjąc w związku, nieustannie się mijamy. Wtedy dobrze jest pokazać swojej partnerce, że mimo natłoku pracy, wciąż o niej myślisz. Być może to ona wychodzi wcześniej z domu i zostawia Ci zrobione śniadanie z miłym liścikiem? Jeśli tylko masz ochotę się jej odwdzięczyć, to znajdź kwiaciarnię internetową i zamów kwiaty. Nawet do miejsca, w którym pracuje. Bez wątpienia poczuje się wyjątkowo, gdy niespodziewanie odbierze kwiaty. Ponadto postawione na biurku umilą jej resztę dnia w pracy. Warto pamiętać o sobie, nawet w ciągłym biegu!

 

3. Gdy jesteście daleko

W dzisiejszych czasach sytuacja zmusza nas niejednokrotnie do wyjazdu. To jeszcze nic specjalnego, gdy wyjazd odbywa się jedynie w ramach delegacji. Jednak czasem opuszczamy swojego partnera na miesiąc albo i dłużej, gdy wyjeżdżamy do pracy za granicę. Wtedy warto jest pokazać swojej kobiecie, że mimo dzielącej odległości wciąż o niej myślimy. Dowóz kwiatów to również przydatny pomysł dla ludzi, którzy mieszkają w dwóch odległych od siebie miejscach i są w długotrwałym związku na odległość.

 

4. Pomysł na podryw

Na sam koniec warto wspomnieć o dopiero kwitnących związkach! Kwiaty to idealny sposób, aby zaimponować kobiecie i pokazać się od dobrej strony. Kiedy lepiej jest zdecydować się podarowanie bukietu za czyimś pośrednictwem? Np. gdy nie chcemy narzucać się kobiecie i pukać codziennie do jej drzwi. W takiej sytuacji poczta kwiatowa będzie niezwykle subtelną niespodzianką. Być może chcesz również, aby kolejna propozycja spotkania wyszła od niej, a nie od Ciebie? Po takiej niespodziance istnieje spora szansa, że ona sama zadzwoni do Ciebie, aby podziękować i umówić się na kolejną randkę. Powodzenia!